Tule kauplema

Kas otsid tööd? …Kas oled juba pikemat aega rahulolematu oma praeguse tööga? …Kas Sulle ei meeldi ülemus? …Kas leiad, et pead oma väljateenitud raha ebaõiglaselt jagama ?
Kui vastasid vähemalt ühele küsimusele – jah, siis loe edasi.

Kindlasti oled Sa mõelnud, et tahaks saavutada midagi enamat ja võiks sellega ka kohe algust teha. Olla iseenda boss ja tegeleda tööga, mis sind tõeliselt huvitab. Pakume Sulle võimalust alustada oma äriga juba täna.

Kas Sulle meeldiks kui Sul oleks oma väike äri Tallinna vanalinna südames? Kui vastus on jah, siis lähme kohe asja juurde.

Pool tööd oleme Sinu eest juba ära teinud..

Kuidas alustada?

 • Vaata üle, mis meil pakkuda on ja vali endale sobiv.
  Meil on Tallinna vanalinnas turud, kus kaubeldakse kunsti- ja käsitöö toodetega, sealhulgas müüakse villaseid kampsuneid, sokke, kindaid, linast riideid, suveniire jpm.
  Põhiklientideks on turistid. Kauplemine toimub talvel 9.00- 17.00, suvel 8.00- 18.00.
  Müügikohad asuvad Vene ja Müürivahe tänaval. Suviti toimub kauplemine ka Raekoja platsi laatadel.
  Need kõik on ajapikku kujunenud turistidele kõige käidavamateks kohtadeks.
  Erinevalt suveniiri kauplustest on meie turgude eeliseks see, et klienti pole vaja sisse kutsuda, tänaval on kliendid juba olemas ja koha hind on ka soodsam.
  - Turg Vene tänaval
  - Turg Müürivahe tänaval
  - Laat Raekoja platsil
 • Osta kaup.
  Kui Sul endal pole midagi müüa, (pole vanaema, kes sokke kooks) siis saad kauba valida meie koostöö Partneritelt. Sinu õnneks on meil otsekontakt tootjatelt. Paljud inimesed, kes loovad ja teevad imelisi asju, ei oska ja ei suuda neid ise turustada. Sõltub Sinust ja Sinu suhtlusoskusest, kas pead kauba välja ostma või saad jutule realisatsiooni peale.
  Kaubavaliku ja kontaktid saad minu käest.
 • Osta müügikoht.
  Esimene kuu anname Sulle kui alustavale ettevõtjale soodushinnaga müügikoha, siis saad rahulikult vaadata, kuidas Sul müük läheb ja alles kuu lõpuks otsustada, kas soovid jätkata.
  Koht välja valitud, maksad meile sümboolse tasu ja võid alustada juba homsest.
  (hinnakirja leiad siit).
 • Telli transpordi teenus.
  Kauba äraviimise ja ladustamise pärast ei pea Sa ka muretsema – meie pakume Sulle täisteenindust. Ka müügiinventar tuuakse Sulle hommikul kohale ja õhtul viiakse ära. Hind kokkuleppel.
 • Hakka püsikliendiks.
  Vaata hinnakirja ja veendu, et kõige kasulikum oleks hakata lepinguliseks püsikliendiks. Selleks peaksid Sa ostma kaks müügikohta või siis ühe markiisi ehk varju. Siis jääb Sinule eesõigus valida endale sobivaim koht ja Sa ei pea muretsema, et homme tuleb Sinu kohale keegi teine. Ühtlasi tuleb see ka majanduslikult kõige soodsam – 6.000 krooni aastas odavam.
 • Sina tule lihtsalt käed taskus kohale
  ( või saada oma müüja ) …ja ära lähed juba raha taskus.

Küsi lisainfot minult.

Diana.